NOWY SERWER!! Animecraft.gomc.pl

Ogłoszenie

Pomóż zwierzętą to tylko kilka sekund! KLIK -> PustaMiska - akcja charytatywna

#1 2013-02-22 20:03:43

JotkaP14

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 2
Punktów :   

JotkaP14 na Budowniczego

1. Nick w grze: JotkaP14
2. Wiek: Rocznikowo 15 [2 gim]
3. Staż w Minecraft'cie: Grałem w mc od Początkowej alfy u kolegi, a na moim laptopie MC znalazło się dokładnie w dniu wyjścia bety 1.4 [lap był zepsuty][znam się dobrze]
4. Premium (Tak/Nie): z tym jest problem, mam ale zapomniałem hasła do MC i do E-mail'a
5. Ile dziennie grasz na serwerze: Tyle ile dam rady [2-4h]
6. Kontakt GG, Skype: GG nie, Skype tak [poda na PW jak zostanę przyjęty lub w innej okoliczności]
7. Imię: Andrzej
8. Jesteś w stanie przejść test? (Tak/Nie): Myślę że już to zrobiłem [mogę poprawić bo ostatni nie miałem czasu]
9. Reklamy (5 reklam na forach/1 na YouTube. Daj linki):Będzie na YT [ale muszę zedytować]
10. Mikrofon (Tak/Nie): Tak, dobry
11. Kilka twoich prac (minimum 3 zdjęcia): Tu pojawia się pytanie. Czy mogę dać link do mapy na której buduje/projektuje/wymyślam?

Offline

 

#2 2013-02-22 20:49:33

 Maciek13

Administrator

42690340
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: JotkaP14 na Budowniczego

Tak możesz dać linki do map. Chociaż lepiej kilka SS'ów z tych map np na imageshack.com można. Składka na Bob'a to: 6.15/45 dni -> jesteś w stanie płacić? Jeżeli dasz link do reklamy na YT, link do ss'ów twoich prac i zgodzisz się na składkę to oczywiście będę na TAK

Offline

 
PustaMiska - akcja charytatywna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-attitude.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl www.stojaknabanany.pun.pl www.zsmalbork.pun.pl